O firme

Spoločnosť PALOMA PLUS, s.r.o, Piešťany bola založená v roku 1994 a od začiatku svojej činnosti sa venuje dovozu a distribúcii cukroviniek a trvanlivého pečiva.

Dovážame a distribuujeme výrobky z Nemecka, Belgicka, Španielska, Portugalska, Turecka, Poľska a Maďarska.
Našimi odberateľmi sú zahraničné obchodné reťazce (Tesco, Metro) ako aj domáce maloobchodné siete (Coop Jednota, Sama, …).

Dlhoročnou činnosťou, širokým sortimentom a kvalitou výrobkov sme si prostredníctvom svojich obchodných partnerov vybudovali silnú pozíciu i na nezávislom trhu.
Svojich zmluvných odberateľov zásobujeme v rámci celej Slovenskej republiky 2x v týždni, čím zabezpečujeme čerstvosť dodávaného tovaru.

Od roku 2007 sme svoju činnosť rozšírili i o zásobovanie svojich zmluvných partnerov v Českej republike, kde neustále rozširujeme počet svojich odberateľov o zahraničné obchodné reťazce, ako aj veľkoobchody a domácu maloobchodnú sieť. Zároveň na český trh prinášame nové kvalitné výrobky, ktoré sú schopné presadiť sa v tvrdej konkurencii.
Naším cieľom je dovoz a distribúcia kvalitných výrobkov na základe požiadavok našich odberateľov.

Naši odberatelia v prípade, že chcú s nami spolupracovať, si môžu byť istí, že zaklopali na tie správne dvere a bude sa im venovať skúsený tím pracovníkov firmy PALOMA PLUS, s.r.o, Piešťany.